EQI Protector Yenidoğan Taylar ve Zayıf Atlar İçin Tamamlayıcı At Yemi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Ürünlerimiz

eqi-protector

EQI Protector Yenidoğan Taylar ve Zayıf Atlar İçin Tamamlayıcı At Yemi


EQI® Protector, yeni doğan tayları doğumdan itibaren destekler,zayıf atlara ise immunoglobülin ve besin ihtiyaçları söz konusu olduğunda önemli oranda yardımcı olur. İçeriğindeki kolostrum, pasif bağışıklığı desteklemek için oldukça önemli olan spesifik immunoglobülin tedariği sağlar.

Yeni doğan tayların aktif bağışıklıkları yavaşça oluşurken pasif bağışıklık sistemleri zaman içerisinde zayıflar (Şekil 1).Pasif bağışıklıktan aktif bağışıklığa geçme döneminde bağışıklıkta bir boşluk meydana gelir. Bu boşluk,genç hayvanları zorluklarla karşı karşıya bırakır.Yetişkin at ve midillilerde stres,hastalık ve aşı,bağışıklık sistemine geçici hasar verir. EQI® Protector, yeni doğan tayları doğumdan itibaren destekler,zayıf atlara ise immunoglobülin ve besin ihtiyaçları söz konusu olduğunda önemli oranda yardımcı olur. + İçeriğindeki kolostrum, pasif bağışıklığı desteklemek için oldukça önemli olan spesifik immunoglobülin tedariği sağlar.+ Aktif bağışıklık ise TechnoMos® isimli prebiyotiğimiz ile canlandırılır. TechnoMos®, enteropatojenleri bağlayarak onların bağırsaktan atılmasını sağlar.Bu durum, onların enterik mukozaya bağlanmalarını ve çoğalmalarını önler. + E.C.O.Trace® Çinko, immunostimulan fonksiyonu tamamlar. Organik bağlı çinko şelatı bağırsak mukozasını korur ve vitamin absorbsiyonunu sağlar.+ Orta zincirli trigliseritler,yararlanımı yüksek enerji vermekle kalmaz aynı zamanda hipoglisemi ve beslenme yetersizliğinde destekleyici etki gösterir. EQI® Protector, güvenli besin alımı sağlayan pasta formunda tamamlayıcı yemdir.

  • İmmunoglobülin alımını arttırır.
  • Bağışıklığı güçlendirir.
  • Yaralı bağırak mikroflorasının oluşumunu destekler.

İÇİNDEKİLER

 

Vitamin A

Vitamin E

Vitamin C

Vitamin B12

Çinko (Zn) (E.C.O.Trace)

Bakır (Cu) (E.C.O.Trace)

Manganez (Mn) (E.C.O.Trace)

Selenyum

Maya (TechnoMos)

3Kolostrum

 

Kullanım Talimatı

Taylarda: İlk kolostrum alımının ardından ağız yoluyla 32 ml uygulayınız. Zayıflamış atlarda uygulamayı ilk 24 saat içerisinde tekrarlayınız.

Atlar: Güçten düşmüş atlara,aşı sonrasında, bağırsak kurdu tedavisinde, beslenme değişikliğinde, şiddetli olmayan bağırsak rahatsızlıklarında uygulanabilir.

+90 (232) 374 33 33